Lekcje języka angielskiego dla dorosłych na wyższych poziomach zaawansowania, skupione na osiągnięciu swobody w komunikacji na różnorodne tematy oraz biegłości językowej.

Te zajęcia z języka angielskiego są dla ciebie jeśli

  • dążysz do tego, żeby biegle posługiwać się językiem angielskim
  • chcesz naturalnie i swobodnie wypowiadać się w różnych sytuacjach
  • zależy ci na rozumieniu większości przekazu mówionego oraz bardziej złożonych tekstów
  • preferujesz naukę sprawdzonymi metodami
  • jesteś na poziomie od mocny średniozaawansowany wyższy (B2+) do zaawansowany (C1)

Rodzaj zajęć

Lekcje indywidualne dla dorosłych z certyfikowaną lektorką, online, uczeń + nauczyciel na żywo, dostęp do platformy z materiałami

Metoda wykorzystywana na lekcjach

Zajęcia są dopasowywane do celów, tempa nauki i poziomu ucznia. Pracujemy w oparciu o immersję językową, czyli zanurzenie w języku. Na lekcjach używamy tylko języka angielskiego. Rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Przy każdej okazji szlifujemy wymowę. Gramatykę i nowe słownictwo poznajesz w kontekście, nauczyciel naprowadza cię na samodzielne odkrycie znaczenia i użycia, bo w ten sposób najlepiej się zapamiętuje. Duża część zajęć prowadzona jest w oparciu o materiały autentyczne takie jak artykuły, nagrania audio i wideo, dotyczące bieżących tematów.

Ile kosztują lekcje

100 zł za 60 minut
płatność z góry za 4 lub 8 lekcji
Pierwsza lekcja – rozpoznanie potrzeb i sprawdzenie poziomu ucznia jest płatna osobno i nie zobowiązuje do kontynuacji.

Dlaczego warto skorzystać

Wygoda

Uczysz się angielskiego online, z dowolnego miejsca bez tracenia czasu na dojazdy. Materiały do nauki masz zawsze pod ręką na jednej platformie. Jeśli są dostępne terminy, możesz zmienić dzień zajęć, zwiększyć lub zmniejszyć ich częstotliwość w tygodniu lub zrobić przerwę na wakacje.

Doświadczenie

Uczysz się z certyfikowaną lektorką (CELTA), mającą ponad 12-to letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych, indywidualnie i na kursach w szkołach językowych. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała z językiem w międzynarodowych korporacjach oraz jako tłumacz.

Zaufanie

Dołączasz do osób, z których 90% kontynuuje naukę przez ponad 2 lata przechodząc na wyższe poziomy. Zanim rozpoczniesz naukę poznasz zasady prowadzenia zajęć i rozliczeń. W nauce będzesz korzystać z materiałów i aplikacji pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Skontaktuj się!

Masz pytania? Chcesz sprawdzić wolne terminy albo umówić się na pierwszą lekcję? Skorzystaj z formularza kontaktowego. Dane, które podasz będą wykorzystane tylko do korespondencji w sprawie zapytania. Zapoznaj się z polityką prywatności.

    Zobacz inne kursy