Lekcje języka angielskiego dla dorosłych w formie konwersacji. Tematów do rozmów dostarczają artykuły lub filmiki wideo poruszające ciekawe i aktualne kwestie. Konwersacje są okazją do poszerzenia słownictwa, przećwiczenia struktur gramatycznych i pracy nad wyeliminowaniem błędów.

Te zajęcia z języka angielskiego są dla ciebie jeśli

  • zależy ci na ćwiczeniu mówienia w języku angielskim
  • chcesz przy okazji mówienia przećwiczyć elementy języka
  • potrzebujesz nabrać płynności w rozmowie na aktualne tematy
  • chcesz wyeliminować błędy w mówieniu i wymowie
  • jesteś na poziomie od średniozaawansowany w górę

Rodzaj zajęć

Lekcje indywidualne dla dorosłych w formie konwersacji z certyfikowaną lektorką, online, uczeń + nauczyciel na żywo, dostęp do platformy z materiałami

Metoda wykorzystywana na lekcjach

Od samego mówienia nie nauczysz się lepiej mówić. Dlatego na zajęciach typu nauka poprzez konwersacje będziesz poszerzać słownictwo, żeby nie zacinać się z braku odpowiednich słów. Będziesz ćwiczyć różne struktury gramatyczne, żeby wyrazić, co chcesz. Będziesz ćwiczyć wymowę, żeby mówić poprawnie, naturalnie i z dobrą intonacją. Popracujesz nad eliminowaniem błędów. To wszystko w oparciu o autentyczne artykuły, podcasty, filmiki wideo oraz inne materiały przygotowane przez lektorkę.

Ile kosztują lekcje

100 zł za 60 minut

płatność z góry za 4 lub 8 lekcji

Pierwsza lekcja – rozpoznanie potrzeb i sprawdzenie poziomu ucznia jest płatna osobno i nie zobowiązuje do kontynuacji.

Dlaczego warto skorzystać

Wygoda

Uczysz się angielskiego online, z dowolnego miejsca bez tracenia czasu na dojazdy. Materiały do nauki masz zawsze pod ręką na jednej platformie. Jeśli są dostępne terminy, możesz zmienić dzień zajęć, zwiększyć lub zmniejszyć ich częstotliwość w tygodniu lub zrobić przerwę na wakacje.

Doświadczenie

Uczysz się z certyfikowaną lektorką (CELTA), mającą ponad 12-to letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych, indywidualnie i na kursach w szkołach językowych. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała z językiem w międzynarodowych korporacjach oraz jako tłumacz.

Zaufanie

Dołączasz do osób, z których 90% kontynuuje naukę przez ponad 2 lata przechodząc na wyższe poziomy. Zanim rozpoczniesz naukę poznasz zasady prowadzenia zajęć i rozliczeń. W nauce będzesz korzystać z materiałów i aplikacji pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Skontaktuj się!

Masz pytania? Chcesz sprawdzić wolne terminy albo umówić się na pierwszą lekcję? Skorzystaj z formularza kontaktowego. Dane, które podasz będą wykorzystane tylko do korespondencji w sprawie zapytania. Zapoznaj się z polityką prywatności.

    Zobacz inne kursy