Lekcje języka angielskiego dla dorosłych w formie konwersacji. Tematów do rozmów dostarczają artykuły lub filmiki wideo poruszające ciekawe i aktualne kwestie. Konwersacje są okazją do poszerzenia słownictwa, przećwiczenia struktur gramatycznych i pracy nad wyeliminowaniem błędów.

Te zajęcia z języka angielskiego są dla ciebie jeśli

  • zależy ci na ćwiczeniu mówienia w języku angielskim
  • chcesz przy okazji mówienia przećwiczyć elementy języka
  • potrzebujesz nabrać płynności w rozmowie na aktualne tematy
  • chcesz wyeliminować błędy w mówieniu i wymowie
  • jesteś na poziomie od średniozaawansowany w górę

Rodzaj zajęć

Lekcje indywidualne dla dorosłych w formie konwersacji z certyfikowaną lektorką, online, uczeń + nauczyciel na żywo, dostęp do platformy z materiałami

Metoda wykorzystywana na lekcjach

Od samego mówienia nie nauczysz się lepiej mówić. Dlatego na zajęciach typu nauka poprzez konwersacje będziesz poszerzać słownictwo, żeby nie zacinać się z braku odpowiednich słów. Będziesz ćwiczyć różne struktury gramatyczne, żeby wyrazić, co chcesz. Będziesz ćwiczyć wymowę, żeby mówić poprawnie, naturalnie i z dobrą intonacją. Popracujesz nad eliminowaniem błędów. To wszystko w oparciu o autentyczne artykuły, podcasty, filmiki wideo oraz inne materiały przygotowane przez lektorkę.

Ile kosztują lekcje

Płacisz z góry za pakiet 4 lub 8 zajęć. Pierwsza lekcja, na której między innymi omawiamy potrzeby i cele oraz poziom ucznia, jest płatna osobno. Nie jest to lekcja pokazowa, ponieważ już będziemy się czegoś uczyć. Jednak nie zobowiązuje do kontynuacji, bo może okazać się, że zwyczajnie nie będzie „chemii”.

Cena za 60 minut to 130,00 zł

Dlaczego warto skorzystać

Wygoda

Uczysz się angielskiego online, z dowolnego miejsca bez tracenia czasu na dojazdy. Materiały do nauki masz zawsze pod ręką na jednej platformie. Prawidłowo odwołane zajęcia nie przepadają. Możesz zrobić przerwę w zajęciach na urlop bez straty miejsca.

Doświadczenie

Uczysz się z certyfikowaną lektorką (CELTA), mającą ponad 12-to letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych, indywidualnie i na kursach w szkołach językowych. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała z językiem w międzynarodowych korporacjach oraz jako tłumacz.

Zaufanie

Dołączasz do osób, z których 90% kontynuuje naukę przez ponad 2 lata przechodząc na wyższe poziomy. Zanim rozpoczniesz naukę poznasz zasady prowadzenia zajęć i rozliczeń. Nie wiążesz się długoterminową umową.

Skontaktuj się!

Masz pytania? Chcesz sprawdzić wolne terminy albo umówić się na pierwszą lekcję? Skorzystaj z formularza kontaktowego. Dane, które podasz będą wykorzystane tylko do korespondencji w sprawie zapytania. Zapoznaj się z polityką prywatności.

    Zobacz inne kursy