Jeśli jesteś na początku swojej przygody z angielskim, to potrzebujesz zbudować solidne podstawy, na których oprzesz dalszą naukę. Na lekcjach z tego poziomu poznasz podstawowe czasy, struktury i słówka. Nauczysz się zwrotów i wyrażeń z codziennych sytuacji. Poznasz podstawy pisowni i wymowy angielskiej. Będziesz w stanie czytać proste teksty i rozumieć wypowiedzi obcokrajowców na tematy, które znasz. Bez problemu skomunikujesz się w rutynowych sytuacjach życia codziennego.

Te zajęcia z języka angielskiego są dla ciebie jeśli

  • potrzebujesz przypomnieć sobie angielski po dłuższej przerwie
  • chcesz uporządkować i wyprowadzić na prostą swój angielski
  • boisz się mówić i chcesz przełamać barierę językową
  • preferujesz naukę sprawdzonymi metodami
  • jesteś na poziomie od fałszywy początkujący (słabe A1) do średniozaawansowany niższy (A2)

Jak wyglądają lekcje?

Są to lekcje indywidualne dla dorosłych z certyfikowaną lektorką. Zajęcia prowadzone są online w formule uczeń + nauczyciel na żywo. Trwają 60 minut. Uczeń otrzymuje również dostęp do platformy z materiałami.

Zajęcia są dopasowywane do celów, tempa nauki i poziomu ucznia. Pracujemy w oparciu o immersję językową, czyli zanurzenie w języku. Na lekcjach używamy tylko języka angielskiego, chyba że poziom ucznia pozwala jedynie na częściowe użycie. Rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Przy każdej okazji szlifujemy wymowę. Gramatykę i nowe słownictwo poznajesz w kontekście, nauczyciel naprowadza cię na samodzielne odkrycie znaczenia i użycia, bo w ten sposób najlepiej się zapamiętuje.

Jak wygląda płatność za lekcje?

Płacisz z góry za pakiet 4 lub 8 zajęć. Pierwsza lekcja, na której między innymi omawiamy potrzeby i cele oraz poziom ucznia, jest płatna osobno. Nie jest to lekcja pokazowa, ponieważ już będziemy się czegoś uczyć. Jednak nie zobowiązuje do kontynuacji, bo może okazać się, że zwyczajnie nie będzie „chemii”.

Cena za 60 minut to 120,00 zł

Dlaczego warto skorzystać

Wygoda

Uczysz się angielskiego online, z dowolnego miejsca bez tracenia czasu na dojazdy. Materiały do nauki masz zawsze pod ręką na jednej platformie. Prawidłowo odwołane zajęcia nie przepadają. Możesz zrobić przerwę w zajęciach na urlop bez straty miejsca.

Doświadczenie

Uczysz się z certyfikowaną lektorką (CELTA), mającą ponad 12-to letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych, indywidualnie i na kursach w szkołach językowych. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała z językiem w międzynarodowych korporacjach oraz jako tłumacz.

Zaufanie

Dołączasz do osób, z których 90% kontynuuje naukę przez ponad 2 lata przechodząc na wyższe poziomy. Zanim rozpoczniesz naukę poznasz zasady prowadzenia zajęć i rozliczeń. Nie wiążesz się długoterminową umową.

Skontaktuj się!

Masz pytania? Chcesz sprawdzić wolne terminy albo umówić się na pierwszą lekcję? Skorzystaj z formularza kontaktowego. Dane, które podasz będą wykorzystane tylko do korespondencji w sprawie zapytania. Zapoznaj się z polityką prywatności.

    Zobacz inne kursy