Lekcje języka angielskiego ogólnego dla dorosłych. Celem zajęć jest, w zależności od poziomu ucznia, poznanie lub przypomnienie podstawowych struktur gramatycznych oraz słownictwa wykorzystywanych w codziennej komunikacji. W ten sposób budujemy mocne podstawy do przejścia na wyższe poziomy zaawansowania.

Te zajęcia z języka angielskiego są dla ciebie jeśli

  • potrzebujesz przypomnieć sobie angielski po dłuższej przerwie
  • chcesz uporządkować i wyprowadzić na prostą swój angielski
  • boisz się mówić i chcesz przełamać barierę językową
  • preferujesz naukę sprawdzonymi metodami
  • jesteś na poziomie od fałszywy początkujący (słabe A1) do średniozaawansowany niższy (A2)

Rodzaj zajęć

Są to lekcje indywidualne dla dorosłych z certyfikowaną lektorką. Zajęcia prowadzone są online w formule uczeń + nauczyciel na żywo. Uczeń otrzymuje również dostęp do platformy z materiałami.

Metoda, którą prowadzone są lekcje

Zajęcia są dopasowywane do celów, tempa nauki i poziomu ucznia. Pracujemy w oparciu o immersję językową, czyli zanurzenie w języku. Na lekcjach używamy tylko języka angielskieo, chyba że poziom ucznia pozwala jedynie na częściowe użycie. Rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Przy każdej okazji szlifujemy wymowę. Gramatykę i nowe słownictwo poznajesz w kontekście, nauczyciel naprowadza cię na samodzielne odkrycie znaczenia i użycia, bo w ten sposób najlepiej się zapamiętuje.

Ile kosztują lekcje

100 zł za 60 minut

płatność z góry za 4 lub 8 lekcji

Pierwsza lekcja – rozpoznanie potrzeb i sprawdzenie poziomu ucznia jest płatna osobno i nie zobowiązuje do kontynuacji.

Dlaczego warto skorzystać

Wygoda

Uczysz się angielskiego online, z dowolnego miejsca bez tracenia czasu na dojazdy. Materiały do nauki masz zawsze pod ręką na jednej platformie. Jeśli są dostępne terminy, możesz zmienić dzień zajęć, zwiększyć lub zmniejszyć ich częstotliwość w tygodniu lub zrobić przerwę na wakacje.

Doświadczenie

Uczysz się z certyfikowaną lektorką (CELTA), mającą ponad 12-to letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych, indywidualnie i na kursach w szkołach językowych. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała z językiem w międzynarodowych korporacjach oraz jako tłumacz.

Zaufanie

Dołączasz do osób, z których 90% kontynuuje naukę przez ponad 2 lata przechodząc na wyższe poziomy. Zanim rozpoczniesz naukę poznasz zasady prowadzenia zajęć i rozliczeń. W nauce będzesz korzystać z materiałów i aplikacji pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Skontaktuj się!

Masz pytania? Chcesz sprawdzić wolne terminy albo umówić się na pierwszą lekcję? Skorzystaj z formularza kontaktowego. Dane, które podasz będą wykorzystane tylko do korespondencji w sprawie zapytania. Zapoznaj się z polityką prywatności.

    Zobacz inne kursy