Uczę się z p. Katarzyną od listopada, na początku miałem obawy związane z prowadzeniem lekcji online – jednak w bardzo krótkim czasie zostały one rozwiane. Kontakt online (kamera, mikrofon oraz specjalna platforma) jest wygodny i oszczędza czas związany z dojazdami.

Pani Katarzyna dopasowuje zajęcia do potrzeb ucznia, lekcje nie są nudne a materiał jest łatwo przyswajalny. Kontakt online pomaga przezwyciężyć bariery związane z mówieniem w obcym języku.

Polecam naukę z Panią Kasią każdemu, nawet przy lekcjach raz w tygodniu można się skutecznie uczyć, a postępy są widoczne z tygodnia na tydzień. 100% – owy profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność i ogromna wiedza. Pani Kasi sprawiają że nawet najbardziej oporny uczeń zaczyna mówić po angielsku.

Rafał – Inżynier

Z p. Katarzyną uczę się j. angielskiego biznesowego od kilku miesięcy. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza zarówno lingwistyczna jak i metodyczna sprawiają, że opanowywanie nowego materiału jest dla mnie łatwe i przyjemne, a przy tym skuteczne. Z każdą lekcją robię widoczne postępy i z pewnością jest w tym duża zasługa jej osobowości, zaangażowania i metod dostosowanych do moich potrzeb i możliwości. Serdecznie polecam.

Agnieszka – Audytor i Specjalista ds. Jakości

Zdecydowanie polecam współpracę z Lingvika! Lekcje z Panią Katarzyną mijają mi bardzo szybko, przede wszystkim ze względu na ich ciekawość, różnorodność. Spotkania zawsze są dobrze przygotowane, obejmują różne aktywności – słuchanie, mówienie, gramatyka.

Praktyczne podejście i zadania są dla mnie bardzo cenne i przydatne na co dzień.

Czuję, że poprawiłem się na różnych płaszczyznach – słuchanie, mówienie, gramatyka. Przykładem może być zdecydowanie większa świadomość poprawności gramatycznej podczas własnych wypowiedzi oraz słuchania innych. Czytanie prasy w języku angielskim czy seriale z angielskimi napisami to niektóre przykłady które nie tak dawno były poza moim zasięgiem, a teraz praktykuję regularnie

Arek – Product Manager

Z przyjemnością rekomenduję Panią Katarzynę Lwowską jako dobrego lektora, nauczyciela języka angielskiego .

Pani Katarzyna ma indywidualne podejście do ucznia, w sposób precyzyjny przystosowuję się do osobowości uczącego się .

Jest w swojej profesji osoba stanowczą i dość wymagającą. Co przekłada się na szybki progres w nauce.

Ucząc się języka angielskiego z Panią Katarzyną, nabrałem pewności siebie w komunikacji z obcokrajowcami posługującymi się tym językiem. W kontakcie bezpośrednim bądź E-mail.

Program nauczania uwzględniający,  ćwiczenia gramatyczne wraz z oglądaniem  filmików Video ,w dużej mierze przyczynia się do pozyskania przez ucznia umiejętności zrozumienia mowy potocznej. Dzięki tym metodom i wielu innym,  nauka stała się przyjemna i nie stresująca. Każdemu, kto zwróciłby się do mnie o pomoc, w poszukiwaniu dobrego nauczyciela języka angielskiego, na pewno poleciłbym Panią Katarzynę Lwowską

Janusz – właściciel firmy działającej na rynku konstrukcji z profili aluminiowych

Uczę się z Panią Katarzyną od 10 miesięcy, prawie od podstaw, i już odczuwam efekty: z większym zasobem słownictwa, a przede wszystkim – większą pewnością siebie, tworzę korespondencję mailową do zagranicznych partnerów spółki. Uczestniczyłam w lekcjach „klasycznych” a teraz on-line i oba sposoby nauczania mogę polecić. Pani Katarzyna cierpliwie tłumaczy zawiłości językowe, podsyła / podpowiada sposoby na urozmaicenie nauki, nie odwołuje lekcji. Nic jednak nie przychodzi samo: trzeba pisać, mówić, słuchać, powtarzać, jednym słowem – ćwiczyć…

Ewa, księgowa w firmie z branży farmaceutycznej
Zajęcia z Pani Kasią rozpoczęłam już ponad 4 lata temu. Zaczynając naukę z mocnym postanowieniem, że tym razem nie zrezygnuję po kilku miesiącach i w końcu nauczę się języka angielskiego. Do dnia dzisiejszego nie zrezygnowałam i bardzo się z tego cieszę. Od samego początku zajęcia były dobrze przygotowanie i interesujące, a co dla mnie najważniejsze nigdy nie były nudne.
Pani Kasia jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, ciągle poszerza swoją wiedzę którą przekazuje uczniom. Wprowadza do zajęć nowe elementy dzięki czemu zawsze jest interesująco.
Dzięki nauce języka dziś nie mam problemu z porozumiewaniem się za granicą, co zawsze było moim kompleksem.
Ponadto rozmowy o pracę w języku angielskim przestały być dla mnie problemem.
Jestem osobą bardzo „gadatliwą” a na lekcjach z Panią Kasią mam możliwość prowadzenia długich konwersacji w języku angielski.
Możemy rozmawiać na każdy temat i dzięki temu poszerzam swoją wiedzę oraz zasób nowych słów.
Nigdy nie lubiłam gramatyki a teraz zaczęłam ja oswajać i przekonałam się, że w nauce języka angielskiego jest niezbędna.
Dziś mogę powiedzieć że nauka języka angielskiego stała się dla mnie przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.
Każdemu kto zapyta polecam współpracę z Panią Kasią, która dzięki swojemu podejściu do nauczania sprawia że, nauka języka może być przyjemnością i dobrą zabawą.
Dziękuję za ostatnie lata i liczę na dalsze pełne ciekawych zajęć zachęcających do dalszego poszerzania wiedzy 🙂
Dominika – Manager ds. Logistyki